Tabell med påmeldte lag

Klubb Lagnavn Klasse
AK 28 Gutter 8 (født 2014)
AK 28 Gutter 8 (født 2014)
AK 28 Gutter 8 (født 2014)
AK 28 Gutter 8 (født 2014)
AK 28 Gutter 11 (født 2011)
AK 28 Gutter 11 (født 2011)
AK 28 Gutter 11 (født 2011)
AK 28 Gutter 13 (født 2009)
AK 28 Gutter 14 (født 2008)
AK 28 Jenter 8 (født 2014)
AK 28 Jenter 9 (født 2013)
AK 28 Jenter 9 (født 2013)
AK 28 Jenter 11 (født 2011)
AK 28 Jenter 11 (født 2011)
AK 28 Jenter 13 (født 2009)
AK 28 Jenter 15 (født 2007)
Birkenes Gutter 9 (født 2013)
Birkenes Gutter 11 (født 2011)
Birkenes Jenter 11 (født 2011)
Birkenes Jenter 11 (født 2011)
Bjerkreim IL - Håndball Jenter 10 (født 2012)
Bjerkreim IL - Håndball Jenter 10 (født 2012)
Bjerkreim IL - Håndball Jenter 12 (født 2010)
Bjerkreim IL - Håndball Jenter 12 (født 2010)
Bogafjell Idrettslag Gutter 12 (født 2010)
Bogafjell Idrettslag Jenter 15 (født 2007)
Brodd Håndballklubb Jenter 10 (født 2012)
Brodd Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Brodd Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Brodd Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Brodd Håndballklubb Jenter 12 (født 2010)
Brodd Håndballklubb Jenter 13 (født 2009)
Bryne Håndballklubb Jenter 14 (født 2008)
Bryne Håndballklubb Jenter 14 (født 2008)
Express Jenter 13 (født 2009)
Express Jenter 13 (født 2009)
Fløy Gutter 8 (født 2014)
Fløy Gutter 11 (født 2011)
Fløy Gutter 13 (født 2009)
Fløy Jenter 8 (født 2014)
Fløy Jenter 8 (født 2014)
Fløy Jenter 10 (født 2012)
Fløy Jenter 10 (født 2012)
Fløy Jenter 10 (født 2012)
Fløy Jenter 11 (født 2011)
Fløy Jenter 11 (født 2011)
Fløy Jenter 13 (født 2009)
Fløy Jenter 14 (født 2008)
Gimletroll Gutter 9 (født 2013)
Gimletroll Gutter 9 (født 2013)
Gimletroll Gutter 9 (født 2013)
Gimletroll Gutter 10 (født 2012)
Gimletroll Gutter 10 (født 2012)
Gimletroll Gutter 11 (født 2011)
Gimletroll Gutter 11 (født 2011)
Gimletroll Gutter 12 (født 2010)
Gimletroll Gutter 12 (født 2010)
Gimletroll Gutter 13 (født 2009)
Gimletroll F1 Jenter 8 (født 2014)
Gimletroll F3 Jenter 8 (født 2014)
Gimletroll P1 Jenter 8 (født 2014)
Gimletroll P2 Jenter 8 (født 2014)
Gimletroll F2 Jenter 8 (født 2014)
Gimletroll Fagerholt 5 Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Presteheia Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Presteheia Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Presteheia Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Fagerholt 2 Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Fagerholt 3 Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Fagerholt 1 Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Fagerholt 4 Jenter 9 (født 2013)
Gimletroll Presteheia Jenter 10 (født 2012)
Gimletroll F3 Jenter 10 (født 2012)
Gimletroll F1 Jenter 10 (født 2012)
Gimletroll F2 Jenter 10 (født 2012)
Gimletroll Jenter 11 (født 2011)
Gimletroll Jenter 11 (født 2011)
Gimletroll Jenter 11 (født 2011)
Gimletroll Jenter 12 (født 2010)
Gimletroll Jenter 13 (født 2009)
Gimletroll Jenter 13 (født 2009)
Gimletroll KIF/GT Jenter 14 (født 2008)
Gimletroll Tilrettelagt håndball
Greipstad IL Gutter 8 (født 2014)
Greipstad IL Gutter 8 (født 2014)
Greipstad IL Gutter 10 (født 2012)
Greipstad IL Jenter 8 (født 2014)
Greipstad IL Jenter 8 (født 2014)
Greipstad IL J11 Jenter 11 (født 2011)
Greipstad IL Jenter 14 (født 2008)
Greipstad IL Tilrettelagt håndball
Hana IL Jenter 12 (født 2010)
Hana IL Jenter 13 (født 2009)
Hana IL IW Jenter 14 (født 2008)
Hana IL MS Jenter 14 (født 2008)
Havørn Allianseidrettslag Jenter 15 (født 2007)
Hisøy IL Gutter 11 (født 2011)
Hisøy IL Jenter 13 (født 2009)
Hisøy IL Jenter 14 (født 2008)
Holum IL Gutter 10 (født 2012)
Holum IL Jenter 12 (født 2010)
Holum IL Jenter 12 (født 2010)
Holum IL Jenter 14 (født 2008)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 13 (født 2009)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Gutter 13 (født 2009)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 9 (født 2013)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 9 (født 2013)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 10 (født 2012)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 10 (født 2012)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 11 (født 2011)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 11 (født 2011)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 14 (født 2008)
Hundvåg Håndball Klubb - gr. Jenter 14 (født 2008)
Hånes IF HiF gutter 8 Gutter 8 (født 2014)
Hånes IF Jenter 9 (født 2013)
Hånes IF Jenter 9 (født 2013)
Hånes IF Jenter 10 (født 2012)
Hånes IF Jenter 10 (født 2012)
Hånes IF Jenter 11 (født 2011)
Hånes IF Jenter 13 (født 2009)
Høvdingen,IL Gutter 13 (født 2009)
Just IL Gutter 12 (født 2010)
Just IL Gutter 12 (født 2010)
Just IL Jenter 12 (født 2010)
Just IL Jenter 13 (født 2009)
KFUM Håndball, Stavanger Jenter 13 (født 2009)
Kristiansand Jenter 8 (født 2014)
Kristiansand Jenter 8 (født 2014)
Kristiansand Jenter 8 (født 2014)
Kristiansand Jenter 10 (født 2012)
Kristiansand Jenter 10 (født 2012)
Kristiansand Jenter 11 (født 2011)
Kristiansand KIF J12 Jenter 12 (født 2010)
Kristiansand KIF/GIMLETROLL Jenter 16 (født 2006)
Lia IL Fjære Jenter 9 (født 2013)
Lia IL Jenter 10 (født 2012)
Lia IL Jenter 10 (født 2012)
Lia IL Fjære Jenter 10 (født 2012)
Lia IL Jenter 12 (født 2010)
Lund Håndballklubb Jenter 8 (født 2014)
Lund Håndballklubb Jenter 8 (født 2014)
Lund Håndballklubb Jenter 8 (født 2014)
Lund Håndballklubb Lund-stjernene Jenter 10 (født 2012)
Lund Håndballklubb Lund-dronningene Jenter 10 (født 2012)
Lund Håndballklubb HK 1 Jenter 11 (født 2011)
Lund Håndballklubb HK 2 Jenter 11 (født 2011)
Lund Håndballklubb Jenter 12 (født 2010)
Lund Håndballklubb Jenter 12 (født 2010)
Lund Håndballklubb Jenter 13 (født 2009)
Lund Håndballklubb Jenter 14 (født 2008)
Lund Håndballklubb Jenter 14 (født 2008)
Lura IL Jenter 11 (født 2011)
Lura IL Jenter 11 (født 2011)
Mastra Idrettslag Gutter 12 (født 2010)
Mastra Idrettslag Jenter 12 (født 2010)
Mastra Idrettslag Jenter 12 (født 2010)
Nærbø IL Jenter 14 (født 2008)
Nærbø IL Jenter 14 (født 2008)
Otra IL Gutter 11 (født 2011)
Otra IL Jenter 10 (født 2012)
Otra IL Jenter 11 (født 2011)
Randaberg Håndballklubb Gutter 11 (født 2011)
Randesund IL Gutter 8 (født 2014)
Randesund IL Gutter 8 (født 2014)
Randesund IL Gutter 8 (født 2014)
Randesund IL Blå Gutter 9 (født 2013)
Randesund IL Grønn Gutter 9 (født 2013)
Randesund IL Gutter 10 (født 2012)
Randesund IL Gutter 10 (født 2012)
Randesund IL Gutter 11 (født 2011)
Randesund IL Gutter 12 (født 2010)
Randesund IL Gutter 12 (født 2010)
Randesund IL Gutter 13 (født 2009)
Randesund IL Gutter 14 (født 2008)
Randesund IL Gutter 14 (født 2008)
Randesund IL Kringsjå 2 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Kringsjå 1 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Strømme 1 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Dvergsnes 1 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Dvergsnes 2 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Dvergsnes 3 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Strømme 2 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Strømme 3 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Dvergsnes 4 Jenter 8 (født 2014)
Randesund IL Strømme 1 Jenter 9 (født 2013)
Randesund IL Strømme 4 Jenter 9 (født 2013)
Randesund IL Strømme 3 Jenter 9 (født 2013)
Randesund IL Strømme 2 Jenter 9 (født 2013)
Randesund IL Jenter 10 (født 2012)
Randesund IL Jenter 10 (født 2012)
Randesund IL Jenter 10 (født 2012)
Randesund IL Jenter 10 (født 2012)
Randesund IL Jenter 10 (født 2012)
Randesund IL RIL 1 Jenter 11 (født 2011)
Randesund IL RIL 2 Jenter 11 (født 2011)
Randesund IL RIL 3 Jenter 11 (født 2011)
Randesund IL s/v Jenter 12 (født 2010)
Randesund IL Kringsjå 1 Jenter 12 (født 2010)
Randesund IL Dvergsnes 1 Jenter 12 (født 2010)
Randesund IL Dvergsnes 2 Jenter 12 (født 2010)
Randesund IL Jenter 13 (født 2009)
Randesund IL Jenter 13 (født 2009)
Randesund IL Jenter 14 (født 2008)
Randesund IL Jenter 14 (født 2008)
Randesund IL Jenter 15 (født 2007)
Randesund IL Jenter 15 (født 2007)
Randesund IL Jenter 16 (født 2006)
Randesund IL Stjernelag Tilrettelagt håndball
Stavanger Gutter 11 (født 2011)
Stavanger Gutter 11 (født 2011)
Stavanger Gutter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 11 (født 2011)
Stavanger Jenter 13 (født 2009)
Stavanger Jenter 13 (født 2009)
Stavanger Jenter 13 (født 2009)
Stavanger Jenter 14 (født 2008)
Stavanger Jenter 14 (født 2008)
Stavanger Jenter 15 (født 2007)
Stavanger Jenter 15 (født 2007)
Strømmen/Glimt IL Glimt A Jenter 11 (født 2011)
Strømmen/Glimt IL Glimt B Jenter 11 (født 2011)
Sunde Jenter 16 (født 2006)
Søgne Håndballklubb Gutter 14 (født 2008)
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013)
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013)
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013)
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013)
Søgne Håndballklubb Jenter 9 (født 2013)
Søgne Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Søgne Håndballklubb Jenter 11 (født 2011)
Søgne Håndballklubb Jenter 16 (født 2006)
Sørfjell Gutter 13 (født 2009)
Tasta Håndballklubb HK Jenter 12 (født 2010)
Tasta Håndballklubb Jenter 15 (født 2007)
Tastavarden Håndballklubb TVHK2 Jenter 12 (født 2010)
Tastavarden Håndballklubb TVHK3 Jenter 12 (født 2010)
Tastavarden Håndballklubb TVHK1 Jenter 12 (født 2010)
Tastavarden Håndballklubb Jenter 15 (født 2007)
Tveit IL Jenter 8 (født 2014)
Tveit IL Jenter 8 (født 2014)
Tveit IL Jenter 10 (født 2012)
Tveit IL Jenter 10 (født 2012)
Viking Håndballklubb Gutter 13 (født 2009)
Viking Håndballklubb Gutter 13 (født 2009)
Vindbjart, IL Gutter 11 (født 2011)
Vindbjart, IL Gutter 11 (født 2011)
Vindbjart, IL Jenter 8 (født 2014)
Vindbjart, IL Jenter 9 (født 2013)
Vindbjart, IL Jenter 10 (født 2012)
Vindbjart, IL Jenter 11 (født 2011)
Vindbjart, IL Jenter 11 (født 2011)
Vindbjart, IL Jenter 11 (født 2011)
Vindbjart, IL Jenter 13 (født 2009)
Vindbjart, IL Tilrettelagt håndball
Våg IK Gutter 13 (født 2009)
Våg IK Jenter 8 (født 2014)
Våg IK Jenter 8 (født 2014)
Våg IK Jenter 8 (født 2014)
Våg IK Jenter 9 (født 2013)
Våg IK Jenter 9 (født 2013)
Våg IK Jenter 11 (født 2011)
Våg IK Jenter 11 (født 2011)
Våg IK Jenter 11 (født 2011)
Våg IK Jenter 11 (født 2011)
Våg IK Jenter 11 (født 2011)
Våg IK Jenter 12 (født 2010)
Våg IK Jenter 12 (født 2010)
Våg IK Jenter 12 (født 2010)
Våg IK Jenter 13 (født 2009)
Våg IK Jenter 13 (født 2009)
Øvrebø IL Jenter 11 (født 2011)
Øvrebø IL Jenter 11 (født 2011)
Øyestad IF Gutter 12 (født 2010)
Øyestad IF Gutter 12 (født 2010)
Øyestad IF Gutter 13 (født 2009)
Øyestad IF Gutter 13 (født 2009)
Øyestad IF Jenter 12 (født 2010)
Øyestad IF Jenter 12 (født 2010)
Øyestad IF Jenter 13 (født 2009)
Øyestad IF Jenter 13 (født 2009)